Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Oferta / Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna ma za zadanie poprawę wyglądu.  Niezależnie od wieku powinniśmy wyglądać ładnie i estetycznie. Do uzyskania tego efektu w medycynie estetycznej wykorzystujemy szereg substancji służących do wygładzenia zmarszczek.
W zakresie medycyny estetycznej leży również leczenie blizn, w tym blizn potrądzikowych, usuwanie nadmiernego owłosienia czy napinanie skóry w zabiegach wykorzystujących wiązki laserowe lub wysoką temperaturę.

Medycyna Młodości to znacznie więcej niż medycyna estetyczna. Medycyna Mlodości to odmładzanie na poziomie komórkowym poprzez uruchomienie naturalnych, fizjologicznych procesów regeneracyjnych za pomocą zabiegów autologicznych, takich jak z użyciem własnego osocza bogatopłytkowego czy własnych komórek macierzystych pacjenta.

Medycyna Młodości to realne odmładzanie skóry i tkanki podskórnej, co powoduje, że wyglądamy młodo w naturalnym procesie.

Zabiegi autologiczna są również najbardziej skuteczne w leczeniu nadmiernego wypadania włosów (łysienie), leczeniu blizn w tym blizn potrądzikowych oraz przebarwień typu melasma.

Wizyta w gabinecie lekarza medycyny estetycznej działa skuteczniej niż fryzjer, kosmetyczka czy nowy „ciuch”. Jedna z moich pacjentek słusznie zauważyła, że w przeciwieństwie do ubrań i biżuterii twarz nosi 24 godziny na dobę. Warto więc inwestować w swój wygląd i samopoczucie, bo jest to jedna z najważniejszych inwestycji w siebie, swój rozwój i karierę . 

Czytaj więcej na Bloguhttp://urszulabrumer.pl/

http://urszulabrumer.pl/film-o-klinice-dr-urszula-brumer-medycyna-mlodosci/
http://urszulabrumer.pl/komorki-macierzyste-anti-aging-xxi-wieku/
http://urszulabrumer.pl/pielegnacja-cery-20-30/
http://urszulabrumer.pl/medycyna-estetyczna-dla-kobiet-40-czyli-jak-wlasna-krew-moze-cofnac-czas/
http://urszulabrumer.pl/pielegnacja-urody-50-60/