Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Oferta / Medycyna estetyczna / Usuwanie zmarszczek

Ideą kliniki Dr Urszuli Brumer Medycyna Młodości jest dbanie o ładny, pogodny i przede wszystkim naturalny wygląd naszych pacjentów. Najczęstszym  zgłaszanym problemem są tworzące się lub utrwalone już zmarszczki. Zadowolenie i przywiązanie naszych pacjentek/pacjentów świadczy o skuteczności proponowanych przez nas działań.


Zmarszczki należą do niepożądanego i niechcianego efektu upływu czasu. Często pojawiają się szybciej niż byśmy tego oczekiwali. Charakter i umiejscowienie zmarszczek powoduje zmiany nieadekwatne do naszego wcześniejszego wyglądu, charakteru i usposobienia (wyraz smutku i niezadowolenia). Najczęstszymi metodami  likwidacji jest wypełnienie ich lub porażenie mięśni mimicznych odpowiedzialnych za ich rzeźbienie. Bardzo dobre i długotrwałe efekty dają zabiegi stymulujące fibroblasty do namnażania się i produkcji białek elastycznych.

Zabiegi najczęściej wykonywane w likwidowaniu zmarszczek to: fraxel, mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, peelingi medyczne i mikrodermabrazja oraz oczywiście wypełniacze i preparaty blokujące mięśnie mimiczne. Coraz częściej pacjentki korzystają z zabiegu o najsilniejszych właściwościach odmładzających, jakim jest terapia własnymi komórkami macierzystymi pacjenta.

Preparaty blokujące mięśnie mimiczne twarzy zawierają substancję, która podana w odpowiednie okolice poraża zakończenia nerwowe odpowiedzialne za skurcz mięśni, co w efekcie doprowadza do ich relaksacji. W rezultacie uzyskujemy odprężony i zrelaksowany wygląd twarzy. Drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu, a uzyskany efekt odmłodzenia utrzymuje się średnio 6 miesięcy. Zabiegu nie należy powtarzać częściej niż 2 razy w roku.

Istotne obecnie jest to, że dobrze zrobiony zabieg nie powinien usztywniać poddanej zabiegowi okolicy (nie powinien być wykonany „na blachę”, jak to nazwali pacjenci). Zachowanie niewielkiej mimiki, nadaje twarzy bardziej naturalny wygląd (twarz nie wygląda jak maska) i zapobiega powstawaniu tzw. zmarszczek korygujących.

Wskazania:
1) wygładzanie zmarszczek;
2) uniesienie brwi.

http://urszulabrumer.pl/zabiegi-na-wiosne/

http://urszulabrumer.pl/stop-obrzekom-wokol-oczu-zabieg-redensity-ii/

http://urszulabrumer.pl/naszyjnik-wenus-skora-indyka-czyli-problemy-z-jakimi-zmaga-sie-skora-szyi/

http://urszulabrumer.pl/pielegnacja-urody-50-60/

http://urszulabrumer.pl/pielegnacja-cery-20-30/

http://urszulabrumer.pl/medycyna-estetyczna-dla-kobiet-40-czyli-jak-wlasna-krew-moze-cofnac-czas/

http://urszulabrumer.pl/metoda-prof-ceccarelli-garcia/

 

Zadzwoń do nas: 22 35 38 498

 

przed

po