Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Oferta / Medycyna estetyczna / Mezoterapia

Możemy śmiało powiedzieć, że klinika Dr Urszula Brumer Medycyna Młodości jest jedną z czołowych klinik specjalizujących się w mezoterapii medycznej całego ciała.

Mezoterapia jest zabiegiem prawdziwie odmładzającym. Zabieg może być wykonywany na twarz i całe cialo. W zależności od substancji jaka używana jest do zabiegu, mezoterapię stosuje sie w celu poprawy napięcia i elastyczności skóry, leczenia przebarwień i blizn potrądzikowych, usuwania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Zabieg polega na podawaniu małych ilości substancji leczniczej punkt po punkcie na określonym obszarze ciała za pomocą iniekcji.

Mezoterapia ma wielostronne działanie związane z podawaną substancją i procesem nakłuwania. Preparaty stosowane w mezoterapii to kwas hialuronowy, witaminy i aminokwasy, peptydy i osocze bogatopłytkowe.
 


Zabiegi mezoterapii należy wykonywać w cyklach po kilka zabiegów, w krótkich odstępach czasu, a następnie co jakiś czas wykonać zabieg przypominający w celu podtrzymania efektu. Z naszych obserwacji wiemy, że systematyczność nie tylko podtrzymuje uzyskany efekt, ale wręcz go polepsza.

Ze względu na możliwości i efekty końcowe oraz zadowolenie klientek -  mezoterapia jest jednym z podstawowych zabiegów stosowanych w klinice Medycyny Młodości.

Przeczytaj więcej na Blogu: http://urszulabrumer.pl/

http://urszulabrumer.pl/naszyjnik-wenus-skora-indyka-czyli-problemy-z-jakimi-zmaga-sie-skora-szyi/
http://urszulabrumer.pl/pielegnacja-urody-50-60/
http://urszulabrumer.pl/pielegnacja-cery-20-30/
http://urszulabrumer.pl/diabel-tkwi-w-szczegolach-czyli-metryka-na-dloniach/
http://urszulabrumer.pl/medycyna-estetyczna-dla-kobiet-40-czyli-jak-wlasna-krew-moze-cofnac-czas/
http://urszulabrumer.pl/wcale-nie-musisz-byc-lysy-5-pytan-od-pacjentow/

Zadzwoń do nas: 22 35 38 498