Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Oferta / Medycyna estetyczna / Usuwanie tkanki tłuszczowej i cellulitu

Problemem estetycznym (a czasami też funkcjonalnym) wielu pacjentów jest miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej charakterystyczny dla takich okolic jak podbródek, ramiona, brzuch, biodra i uda. W celu pozbycia się go i wymodelowania danej okolicy ciała polecamy:

- zabieg Cavi Lipo*  - najnowocześniejszą i najskuteczniejszą metodę usuwania tkanki tłuszczowej przy wykorzystaniu kawitacji ultradźwiękowej,
zabieg lipolizy, 
- lub skojarzenie tych obu zabiegów. 

W terapii lipolitycznej doprowadzamy do rozpuszczenie komórek tłuszczowych, zmiany struktury znajdującego się w nich tłuszczu i jego uwolnienia.   
W celu szybszej jego eliminacji z organizmu zalecany jest w trakcie terapii masaż limfatyczny okolicy poddanej zabiegowi. Optymalna ilość zabiegów 3-6.

Terapie lipolityczne dają bardzo dobre efekty końcowe.

Przeczytaj więcej na Blogu http://urszulabrumer.pl/ :
http://urszulabrumer.pl/piekna-na-wiosne-czesc-1/
http://urszulabrumer.pl/jak-schudnac-po-ciazy/
http://urszulabrumer.pl/idealnie-smukle-cialo-na-plazy-to-mozliwe/
 

brzuch przed zabiegien Cavi Lipo 

 boki przed zabiegiem Cavi Lipo

 

brzuch po zabiegu Cavi Lipo

 

boki po zabiegu Cavi Lipo

Zabieg skojarzonego leczenie nadmiaru tkanki tłuszczowej (lipoliza iniekcyjna połączona z lipolizą kawitacyjną ) jest nowoczesną, bezpieczną i dającą bardzo wymierne efekty alternatywą terapeutyczną dla inwazyjnych procedur redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Stosowanie preparatów i urządzeń posiadających medyczny certyfikat CE daje pełen profil bezpieczeństwa i gwarancję skuteczności zabiegu. Minimalna inwazyjność zabiegu jest w pełni akceptowalna przez pacjentów i nie wymaga okresu rekonwalescencji po stosowanej procedurze.

*czytaj więcej w nowoczesnych technologiach

Zadzwoń do nas: 22 35 38 498