Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Oferta / Medycyna estetyczna / Przebarwienia

Przyczyn przebarwień jest kilka:

- hormony: pojawiają się po ciąży, która zmienia gospodarkę hormonalną lub po lekach hormonalnych, w tym antykoncepcyjnych
- leki fotouczulające: większość antybiotyków, dziurawiec, inne
- zaburzenia funkcjonowania wątroby
- kąpiele słoneczne.

Z doświadczenia wiemy, że aby skutecznie wyeliminować przebarwienia najbardziej skuteczna jest terapia skojarzona, lub terapia komórkami macierzystymi. Bardzo dobre efekty uzyskuje się zabiegami mezoterapii odpowiednimi preparatami oraz peelingami i zabiegami laserowymi.
Peelingi medyczne są bardzo dobre, ale wymagają systematyczności i czasami łuszczenie się skóry po zabiegu, co może być mało komfortowe dla pacjentek .
Pacjentkom, którym zależy na szybkim efekcie rozjaśnienia, lub tym, które mają ograniczony czas i nie mogą często zaglądać do mojego gabinetu, proponuję usuwanie przebarwień laserem. Niestety nie wszystkie przebarwienia można skutecznie usunąć terapią świetlną, chociaż mamy w klinice najlepszy i najbardziej skuteczny laser Star Lux 500 firmy Palomar.

W naszej klinice wykonujemy też zabiegi odmładzające z własnymi komórkami macierzystymi i jak się okazuje są one również skuteczne w leczeniu przebarwień.

http://urszulabrumer.pl/zabiegi-na-wiosne/

http://urszulabrumer.pl/pielegnacja-urody-50-60/

http://urszulabrumer.pl/diabel-tkwi-w-szczegolach-czyli-metryka-na-dloniach/