Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Oferta / Medycyna estetyczna / Karboksyterapia

Karboksyterapia polega na śródskórnym i poskórnym podawaniu dwutlenku węgla w celu terapeutycznym. Dwutlenek węgla podany podskórnie działa bezpośrednio na tkankę tłuszczową rozbijając ją. Poprawia również znacznie krążenie krwi i limfy oraz metabolizm tkankowy – co sprzyja spalaniu i ewakuacji naruszonych komórek tłuszczowych. Dwutlenek węgla zastosowany śródskórnie działa dotleniająco poprzez poprawę krążenia krwi oraz stymuluje włókna elastyczne do namnażanie się i wydzielania kolagenu i elastyny - poprawia to elastyczność, napięcie i koloryt skóry.

Wykorzystywane w naszej klinice Urządzenie Venusian umożliwia podawanie dwutlenku węgla w sposób kontrolowany (precyzyjne ustawienie przepływu gazu i kontrola podawanej ilości). Wjątkowe jest również to jest to, że gaz jest podgrzany przed podaniem,co sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

Karboksyterapia jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym i pozbawionym działań niepożądanych. Podany podczas terapii dwutlenek węgla jest transportowany do płuc w wydalany z wydychanym powietrzem.

Karboksyterapia jest najbardziej skuteczną metodą leczenia cellulitu.

Zabiegi karboksyterapii bardzo poprawiają napięcie i elastyczność zwiotczałej i opadającej skóry (po porodach, po liposukcji lub w procesie starzenia się skóry)

Karboksyterapiia doskonale poprawia napięcie skóry na powiekach i szyi, poprawia koloryt skóry i rozjaśnia cienie pod oczami.

Przeczytaj więcej na blogu:
http://urszulabrumer.pl/karboksyterapia-zabieg-wielofunkcyjny-ale-niedoceniany/