Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Oferta / Nowoczesne technologie

W Klinice dr Urszula Brumer Medycyna Młodości najważniejsze dla nas jest zadowolenie i satysfakcja klienta. W związku z tym, aby to osiągnąć oferowane przez nas zabiegi i terapie muszą być skuteczne i bezpieczne.

W tym celu, poza profesjonalnym zespołem, oferujemy naszym pacjentom zabiegi wykonywane sprzętem o najnowocześniejszej i najbardziej zaawansowanej technologii.

Cavi Lipo jest jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń do redukcji tkanki tłuszczowej. Urządzenie do odchudzania nr 1 w Japonii, Danii i Szwecji. Absolutna nowość w Polsce. Jest to urządzenie medyczne, które otrzymało FDA.
Innowacyjna technologia sprawia, że skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej nie wymaga już drastycznych metod operacyjnych. FDA gwarantuje pełne bezpieczeństwo terapii.

STAR LUX 500 System firmy Palomar jest najbardziej zaawansowanym technologicznie i najwszechstronniejszym laserem. Firma Palomar jest firmą innowacyjną i wyprzedzającą o lata wszystkie pozostałe firmy produkujące urządzenia medyczne. Palomar posiada patenty na swoje technologie, dlatego zabiegi przeprowadzane laserem Star Lux 500 są najbardziej skuteczne i gwarantują zadowolenie pacjentów.


Poza urządzeniami oferujemy naszym pacjentom zaawansowane technologicznie preparaty do zabiegów takie, jak: koktajle z peptydami biomimetycznymi, wypełniacze, będące kompleksem kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych, nanopeelingi i inne.

W ofercie posiadamy również wyprodukowane według najbardziej zaawansowanych procedur preparaty służące poprawie urody i zdrowia.