Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Oferta / Nowoczesne technologie / Trwała depilacja

Palomar głowica LuxR™ trwałe usuwanie owłosienia

Głowica LuxR™ w sposób bezpieczny i skuteczny usuwa niechciane owłosienie na wszystkich typach skóry: jasnej, ciemniejszej i opalonej raz na zawsze! Technologia za to odpowiedzialna jest opatentowana i dostępna tylko w laserach Star Lux.

Epilacja głowicą LuxR™ jest znacznie bardziej komfortowa od tradycyjnych metod usuwania owłosienia:

- golenie trzeba powtarzać codziennie,
- depilacja woskiem jest bolesna i wystarcza na krótko, ponadto wymaga zapuszczania włosa między zabiegami,
- elektroliza jest czasochłonna i nie sprawdza się na dużych powierzchniach.

Głowica LuxR™ jest skuteczna bez względu na fototyp skóry.

Efekt jest trwał. Skoncentrowane pulsujące światło uwalnia włos i uszkadza komórki odpowiedzialne za jego ponowny wzrost.
Zabieg jest stosunkowo krótki. Wykonywany na małych obszarach, np. pod pachami lub nad ustami trwa około 10 minut lub krócej. Usuwanie owłosienia na większych partiach ciała np. nogach czy plecach zajmuje maksymalnie 30 minut.
Zabieg jest komfortowy dla pacjenta. System chłodzący zastosowany w głowicy światła pulsacyjnego zwiększa komfort  i bezpieczeństwo zabiegu.
Procedura jest wygodna dla pacjentów. W przeciwieństwie do elektrolizy lub epilacji woskiem nie ma konieczności zapuszczania włosów między zabiegami. Twoja skóra może być cały czas pozbawiona owłosienia.

Jak działa głowica LuxR™?

Głowica LuxR™ firmy Palomar przeznaczona do usuwania owłosienia emituje światło pulsacyjne, które działa na mieszek włosa. Światło to jest absorbowane przez pigment znajdujący się w mieszku i zamienione w ciepło, które uwalnia włos i uszkadza komórkę odpowiedzialną za wzrost nowego włosa.

Jak wygląda zabieg usuwania owłosienia światłem pulsacyjnym  głowicy LuxR™ firmy Palomar?

Osoba wykonująca zabieg przykłada głowicę do skóry pacjenta i uruchamia impuls. Każdy impuls wysyła wiązkę światła, która przenika przez skórę. Błysk światła, słyszalny dźwięk i łagodne odczucie na skórze oznacza wysłanie przez głowicę impulsu. Procedura trwa, w zależności od obszaru, z którego jest usuwane owłosienie, od 10 do 30 minut.

W czasie zabiegu zarówno pacjent, jak i osoba wykonująca zabieg muszą mieć założone specjalne okulary ochronne.

Pacjent w momencie wysłania impulsu odczuwa delikatne ukłucie. Dzięki systemowi chłodzenie głowicy zabieg jest dużo bardziej komfortowy niż w przypadku innych podobnych technologii.

Na jakich obszarach może być stosowany zabieg epilacji głowicą LuxR™ Palomar?

Zabieg może być stosowany na dowolnym obszarze za wyjątkiem okolicy oczu. Najczęściej wykonywany jest na twarzy, szyi, pod pachami, na linii bikini, nogach, klatce piersiowej, plecach, wszędzie tam, gdzie chcemy pozbyć się owłosienia.

Czego powinienem spodziewać się po zabiegu epilacji światłem pulsacyjnym głowicy LuxR™ firmy Palomar i ile razy należy go powtórzyć, aby uzyskać efekt zupełnie gładkiej skóry na zawsze?

Natychmiast po zabiegu może być odczuwane delikatne pieczenie, któremu może towarzyszyć niewielka opuchlizna. Może się to utrzymać się od 2 do 24 godzin i może być złagodzone chłodzącym żelem lub woreczkiem z  lodem.

Włosy poddane zabiegowi będą jeszcze widoczne przez następne 7 do 30 dni po zabiegu. To nie są nowe włosy, tylko te uwolnione ze skóry.

Te z włosów, które w trakcie epilacji nie znajdowały się w fazie wzrostu będą potrzebowały następnego zabiegu. Dlatego, w celu całkowitego usunięcia niechcianego owłosienia, rekomendowane jest powtórzenie zabiegu.

Zazwyczaj potrzeba kilku sesji zabiegowych dla uzyskania trwałego usunięcia owłosienia.

Czy wymagane są badania przed rozpoczęciem terapii i jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Badania laboratoryjne nie są wymagane.

Przeciwwskazania do zabiegu są następujące:

Terapie retinoidami (miejscowo i ogólnie); - należy odczekać miesiąc od zakończenia terapii;
Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, roaccutane, sterydy) - należy odczekać miesiąc od zakończenia terapii;
Nowotwory skóry;
Fotodermatozy;
Stany zapalne skóry - należy najpierw wyleczyć zmiany a potem można poddać się zabiegowi;
Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających - po miesiącu można poddać się zabiegowi;
Niedawne peelingi - krócej niż miesiąc przed zabiegiem;
Cukrzyca;
Choroby tkanki łącznej, np. kolagenozy;
Ciąża;
Obniżenie odporności organizmu;
Pacjenci chorzy psychicznie lub mający bardzo wysokie oczekiwania.

Ile kosztuje zabieg?

W zależności od obszaru poddawanemu zabiegowi jednorazowa sesja kosztuje od 200  do 900 złotych.

 

Zadzwoń do nas: 22 35 38 498

 

 

EFEKTY

 

przed

po

 

 

przed

po