Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Oferta / Nowoczesne technologie / Usuwanie rozstępów

Głowica Lux1540™ - Naturalne odmładzanie.

Pokaż światu swoją piękną skórę

Czy ciąża pozostawiła na Twoje skórze ślady w postaci rozstępów? A może pojawiły się one z powodu nagłej zmiany wagi? Przebyta operacja, trądzik lub poparzenie pozostawiły blizny na Twojej skórze? Kremy i maści, które obiecywały zlikwidować te zmiany zawiodły Cię? A może po prostu chciałabyś, żeby Twoja skóra wyglądała młodziej, może chciałabyś poprawić jej jakość i napięcie?

We wszystkich tych problemach pomoże Ci laser opracowany przez Palomar Medical Technologies Palomar Lux 1540™, który zrewolucjonizował nieablacyjny resurfacing skóry. Głowica ta jako pierwsza na świecie otrzymała certyfikat FDA potwierdzający skuteczność  redukcji rozstępów. Lux 1540™ działa na wszelkie niedoskonałości skóry zarówno na twarzy, jak i całym ciele. Dzięki tej technologii skóra każdego ma szanse być piękna jak marzenie.

Dlaczego warto wybrać resurfacing głowicą Palomar Lux1540™?

Resurfacing wykonany przy pomocy lasera frakcyjnego w wyraźny sposób odmładza i upiększa skórę od czubka głowy po palce u stóp. Zabieg nie jest skomplikowany, trwa krótko, nie wymaga przygotowania i rekonwalescencji. Jest bardzo skuteczny, a pacjenci tolerują go bardzo dobrze.

Działa na kilka problemów skórnych, takich jak:

    Odmłodzenie skóry;
    Poprawa napięcia skóry;
    Zmarszczki;
    Wszelkie blizny w tym pooperacyjne, pooparzeniowe i potrądzikowe;
    Rozstępy.

Jak działa głowica Palomar Lux 1540™?

Resurfacing skóry przy użyciu frakcyjnego lasera firmy Palomar stosuje energię w  postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Jak wygląda zabieg głowicą Palomar Lux 1540™?

Zastosowanie lasera frakcyjnego Lux1540™ nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry, osoba wykonująca zabieg przykłada głowicę do skóry i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzanie jest jednocześnie od 100 do 320 mikrowiązek w jednym, krótkim impulsie. Mikrowiązki penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki.  Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką. W porównaniu z innymi podobnego typu zabiegami, laser frakcyjny Lux1540™ dociera najgłębiej w warstwy skóry.

Jest to zabieg regenerujący.

Większość pacjentów odczuwa minimalny dyskomfort w trakcie zabiegu i po jego zakończeniu. W rzadkich przypadkach zaleca się delikatne środki przeciwbólowe podczas procedury i po jej zakończeniu.

W czasie zabiegu zarówno pacjent, jak i osoba obsługująca urządzenie powinny mieć założone okulary.

Większość z zabiegów nie trwa dłużej niż godzinę. W zależności od kondycji skóry i problemu z którym mamy do czynienia, wystarcza jedna sesja, natomiast  w zmianach zaawansowanych  zaleca się wykonanie serii 3- 6 zabiegów dla uzyskania jak najlepszych rezultatów.

Na jakich obszarach może być stosowany zabieg głowicą Palomar Lux 1540™?

Na dowolnym obszarze, gdzie skóra potrzebuje udoskonalenia.

Czego można spodziewać się po zabiegu laserem frakcyjnym Palomar Lux1540™?

Po zabiegu skóra może być chwilowo zaczerwieniona, rozgrzana, może pojawić się obrzęk, który zanika w ciągu kilku dni. W tym okresie, zaleca się stosowanie specjalnych środków na miejsce poddane zabiegowi.

Czy wymagane są badania przed rozpoczęciem terapii i jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Badania laboratoryjne nie są wymagane.

Przeciwwskazania:

Terapie doustne retinoidami (Roaccutan, Accutan) oraz izotretinoiną (Izotek, Curacne, Aknenormin) lub steroidami - zabieg można wykonać po miesiącu od zakończenia terapii;
Zioła światłouczulające (dziurawiec, nagietek, skrzyp) oraz leki światłouczulające (antybiotyki, antydepresyjne) - zabieg można wykonać po miesiącu od zakończenia terapii;
Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe;
Nowotwory skóry;
Fotodermatozy;
Stany zapalne skóry oraz przewlekłe zapalne dermatozy (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry);
Okres 4 tygodni od wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym;
Skóra opalona, stosowanie samoopalaczy lub kremów samoopalających;
Niedawne peelingi - w okresie krótszym niż miesiąc od planowanego zabiegu;
Cukrzyca;
Ciąża;
Obniżenie odporności organizmu;
Pacjenci chorzy psychicznie lub mający bardzo wysokie oczekiwania.

Ile kosztuje zabieg?

W zależności od obszaru poddawanemu zabiegowi jednorazowa sesja kosztuje od 600  do 2500 złotych.

 

Zadzwoń do nas: 22 35 38 498