Witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów!

Media o nas

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z naszmy lekarzami na temat powiększania penisa

http://www.telewizjawarszawa.pl/dobry-wieczor-warszawo/dobry-wieczor-warszawo-odc-11/

Skuteczny sposób na powiększenie penisa - Wywiad z Dr U.Brumer

Powiększanie członka staje się coraz popularniejszym zabiegiem i przestaje być tematem tabu dla par. Nasze obserwacje pokazują, ze decyzja o tym zabiegu najczęściej podejmowana jest wspólnie przez pary.
Czy możliwe jest stałe powiększenie członka? Jak wygląda taki zabieg? Odpowiedź brzmi: Tak. Wystarczy jeden zabieg trwający do 40 minut, pierwsze efekty widoczne są od razu. Zapraszamy do lektury wywiadu z Dr Urszulą Brumer, który ukazał się na łamach Pulsu Biznesu Weekend.

 

Laser do zadań specjalnych - Artykuł w Beauty Forum 4/2016

Depilacja laserowa zdobywa coraz większe uznanie wśród pacjentek  Dla kobiet chcących mieć piękne, gładkie ciało przez cały rok, a nie tylko  w sezonie bikini, to rozwiązanie niemal idealne. O zabiegu depilacji laserowej na łamach Beauty Forum opowiada Dr. Urszula Brumer.

 

 

Młodość kontra godne starzenie się

Jej pacjentki oddychają z ulgą, gdy przywraca im młodość bez sztuczności i przerysowań. Lekarką została z niezgody na starzenie się. Dr Urszula Brumer opowiada jak medycyna estetyczna zmienia życie na lepsze. Zapraszamy do lektury wywiadu, który ukazał się na łamach magazynu "Miasto Kobiet".
 


 

Odmładzanie – raz, a dobrze

„Professional world” wymaga od nas dobrego wyglądu w pracy, oraz zadbanej sylwetki i zrelaksowanej, młodej skóry na co dzień. Ludzie jednak źle reagują na przerysowane rysy twarzy czy brak mimiki spowodowany niektórymi zabiegami. Zapraszamy do lektury artykułu na temat zabiegów komórkami macierzystymi, gdzie wypowiada się ekspert w tej dziedzinie - dr. Urszula Brumer.

[1] [2] [3] ... [4]      następna strona